Merkezimizin Faaliyetleri

  • Özel yetenekli çocuklar için Aile Danışmanlığı Hizmetleri Çalışma Grubu çalışmalarına başladı.
Bize ulaşmak için TIKLAYINIZ

“Özel Yetenekli Çocuklarla Pozitif İletişim” Paneli Üsküdar Üniversitesi’nde!
Üsküdar Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Özel Yetenekli Çocuklar Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Özel Yetenekli Çocuklarla Pozitif İletişim” paneli, 12 Aralık 2016 tarihinde Nermin Tarhan Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir. Özel yetenekli çocukların aile ve öğretmenlerine rehberlik amacıyla gerçekleştirilen panelin moderatörlüğünü Öğr. Gör. Ümit Ertem yürütmüştür. Doç. Dr. Cumhur Taş, Yrd. Doç. Dr. Dinçer Atlı ve Uz. Kln. Psk. Nazende Ceren Öksüz konuşmalarıyla panele katkıda bulunmuştur.


Panel detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.uskudar.edu.tr/tr/icerik/1884/ozel-yetenekli-cocuklarin-egitimi-nasil-olmali


Ulusal Yetenek ve Mentör Ağı Projesi Tübitak Ziyareti

Merkez Müdürümüz Sayın Halide İncekara, Ulusal Yetenek ve Mentör Ağı projesi proje koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Ünübol ve proje asistanımız Neslihan Aşık TÜBİTAK MAM'da Dr. Orkun Hasekioğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi.

ÖYEMER Gebze Ziyareti

Özel Yetenekliler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Halide İncekara, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker birlikte bilim, sanat ve eğitim merkezlerine ziyarette bulundu.

ÖYEMER, Üsküdar Çocuk Üniversitesi Ziyareti

ÖYEMER, Üsküdar Çocuk Üniversitesi ve Üreten Çocuklar iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan atölye programları görüşüldü.